| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | Sylwestrowy newsletter | Powiadom znajomego | Forum sylwestrowe | Poczta | Facebook |
Polski English Deutsch
Sylwester Wybrzeże SłowińskieSylwester SłupskSylwestrowy SłupskBal sylwestrowy w SłupskuOferty Sylwestrowe ze Słupska
- | - Dodaj ofertę sylwestrową | Sylwestrowy cennik usług | Wróżby i Horoskop Sylwestrowy | Kursy Turystyczne | Księgarnie | Kursy walut | Sylwestrowy Katalog Stron - | -
- | - Luźne rozważania | Historia Nocy Sylwestrowej | Tradycje Sylwestrowe | Poradnik Sylwestrowy | Ciekawostki Sylwestrowe | Kalendarz Sylwestrowy | Pogoda na Sylwestra - | -

Sylwester Słupsk Sylwester Słupsk / Sylwester Ustka Miasto i Gmina / Sylwester 2011 na Promenadzie w Ustce

Herb Ustka Miasto Herb Ustka Gmina Sylwester 2010 na Promenadzie w Ustce Sylwester Ustka

Sylwester 2011 na Promenadzie w Ustce

Muzyczne rytmy muzyki z lat 80 - tych porwą tłumnie przybyłych mieszkańców oraz wypoczywających w Ustce turystów do wspólnej zabawy, podczas organizowanej przez Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej imprezy sylwestrowej.

Tym razem dzięki uprzejmości Spółki Promenada impreza odbędzie się w muszli koncertowej na promenadzie.

Jak przystało na najbardziej szampańską zabawę w roku publiczność znakomicie będzie się, oprócz muzycznych pląsów i konkursów w których nagrody ufundowali: Hotel Lubicz, Hotel Rejs oraz Restauracja Molo Cafe.

Tuż przed północą życzenia mieszkańcom i turystom złoży Zastępca Burmistrza Miasta Ustka – Ryszard Kwiatkowski, a wspólne odliczanie ostatnich sekund starego roku zwieńczy kilkuminutowy pokaz sztucznych ogni.

Magdalena Matusiak
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej

Źródło:

Sylwester Słupsk jest tylko i wyłącznie platformą ogłoszeniową i nie odpowiada za treść zamieszczonych w nim ogłoszeń.
Każde ogłoszenie należy zweryfikować kontaktując się bezpośrednio z organizatorem imprezy.
Sylwester Ustka - Oferty sylwestrowe z Ustki - Bal sylwestrowy w Ustce - Ustecka Impreza Sylwestrowa - Ustka Sylwestrowo

Gry, tapety, aplikacje, polifonia i... wszystko na komórkę kliknij tutaj>>>

Web Informer Button